ניסיון עבודה

 

ניסיון בעבודה :

מסלןמרכז סיוע לנפעי ונפגעות תקיפה מינית ואלימות בנגב(דצמבר 2010- מרץ 2012)

מנהלת מחלקת חינוך, מניעה והסברה: אחרית על צוות חינוכי כולל אנשי מקצוע, אנשי חינוך, במשרות מלאות ובפרילנס, שיתופי פעולה בין ארגונית, תקשורת עם מוסדות, עיריות ומועצות, מסגרות של חינוך ורווחה. אחרית על פיתוח משאבים, פיתוח אסטרטגיה, שיווק, ניהול תקציבים, מאגרי מידע וסטטיסטיקה של המחלקה. ריכוז בניית אתר האינטרנט ורשתות חברתיות. ריכוז גיוס, בנייה והעברת קורס חינוך והנחיה.

נשות הכותל (2010)

רכזת תקשורת, אתר ורשתות חברתיות: אחרית על כתיבת הודעות לעיתונות וכתבות, בניית אסטרטגיה וביצוע פעילות ברשתות חברתיות, ניהול אתר אינטרנט וקמפיינים אינטרנטים,דוברות מולה תקשורת ישראלי ובין לאומי , עבודה עם פעילות ותומכות בארץ ובחול,

שתיל, הקרן החדשה לישראל(2010)

ממ רכזת מחלקת השתלמויות: אחרית על לוגיסטיקה, אדמיניסטרציה ופיננסים להשתלמויות באזור ירושלים והמרכז. אחרית על פניות ראשונות מארגונים, לשתיל.

מפגש חינוך וטכנולוגיה (2008-2010)

רכזת תוכנית קיץ: רכזת תוכנית חינוכית לתלמידים מצטיינים ישראלים ופלסטינים בקמפוס גבעת רם, אוניברסיטה העברית, בשיתוף עם אוניברסיטת MIT. אחראית על לוגיסטיקה בין גופים שונים באוניברסיטה וצוות בארץ בוארהב, אחראית על ריכוז תקציב, הוצאות, הכנסות.

הבית הפתוח(2007-2010)

רכזת בריאות(עד מרץ 2010): מנהלת המרפאה הלהט”’ב(לסבי, הומו,טרנסגנדר וביסקסואל) הראשונה בארץ. הובלת תחום הבריאות הגאה בישראל, בניית תשתיות למרכז רפואי קהילתי בירושלים. אחריות על צוות של אנשי מקצוע מתחום הבריאות ובריאות הנפש ואחריות על מרכז לבדיקות איידס, כולל כתיבת נהלים, בניית סטנדרטים מקצועיים, קשרים עם מרפאות בחול, אדמיניסטרציה וגיוס משאבים.

רכזת קהילה(עד אפריל 2008): עבודה בצוות הקהילה של הבית הפתוח. הפקת וריכוז אירועי הקהילה בשיתוף מתנדבים ואנשי מקצוע, לקהלי יעד שונים (נשים, גברים, צעירים, דוברי שפות שונות), בממוצע 30 אירועים בחודש ריכוז תוכניות ופעילויות. בניית תוכנית לקורס מנהיגות ייחודי בקהילה, 20 שיעורים (60 שעות) כולל לימודי מנהיגות מעשית ונושאים אקדמיים, בחירת וליווי משתתפות/ים.

רכזת גיוס כספים ומשאבים(קיץ 2007): כותבת בקשות לתמיכה ודיווחים, תקשורת ופגישות עם תורמים, גיוס משאבים מתורמים מחול: דיווח ובקשות לקרנות, ניהול תורמים פרטיים, וריכוז יחסי תורמים. סך הכל גויסו 200 אלף דולר.

רכזת מצעד הגאווה בירושלים(קיץ 2007): ניהול הפקת מצעד הגאווה בירושלים מטעם הבית הפתוח. באירוע השתתפו אלפי אנשים, הוא זכה לכיסוי תקשורתי חסר תקדים, והופק בהשתתפות הקהילה ומפיקים מקצועיים. עבודה עם חברת יחסי הציבור של הבית הפתוח בממשק עם תקשורת ישראלית ובינל, עבודה מול משטרת ירושלים על אבטחת האירוע, קישור בין הגורמים: צוות, ועד מנהל, גורמי ההפקה השונים 150 מתנדבים, וגופים עירוניים.

האיגוד העולמי ליהדות מתקדמת(2006-2007)

רכזת פרויקטים: מארגנת כנס הבין לאומי של הארגון (בהשתתפות מאות אנשים מעשרות ארצות), אחריתו על אתר התנועה והפקת עלון החדשות השבועי, פרויקטים נוספים בארץ ובחול

כנסת ישראל (2004-2006)

רכזת שדולת הכנסת לקידום היחסים עם הקהילות הנוצריות בעולם: אחרית על כנסים בארץ ובחול, תקשורת בכנסת בין חברי כנסת, דוברת השדולה

Advertisements